Regulamin sklepu internetowego www.Kamiol.pl

1. Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę KAMIOL Barbara Szymanowska z siedzibą w miejscowości: Szymany 23, 19-200 Grajewo w woj.podlaskim.

Dane Sprzedawcy:
KAMIOL Barbara Szymanowska, Szymany 23
19-200 Grajewo.NIP:719-147-18-94
Partner do rozmów – Grzegorz Szymanowski tel.605418739 lub Barbara Szymanowska tel.693743827
 
2. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep kamiol.pl na stronach internetowych, nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.  
3. Oferta produktowa jest ograniczona tylko do terenu Polski.

ZAMÓWIENIA.

4. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.kamiol.pl , telefonicznie lub e-mailem.
5. Zamówienia poprzez stronę www.kamiol.pl mogą składać klienci, którzy założyli konto w sklepie  po zalogowaniu się na swoim koncie klienckim, jak również klienci nie posiadający konta klienta w sklepie kamiol.pl.
6. Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia – na paragon lub Firma – na fakturę.
7.  Do poprawnego zamówienia konieczne jest podanie przez kupującego dokładnych danych t.j:

- nazwy firmy - odbiorcy,
- adresu siedziby firmy,
- adresu dostawy przesyłki,
- numeru NIP,
- numeru telefonu kontaktowego,
- adresu e-mail.

8. Zamówienie wypełnione nieprawidłowo będą anulowane.
9. Zamówienia otrzymane telefonicznie lub e-mailem uważane jest za potwierdzone w chwili jego otrzymania.
10. Realizacja zamówienia płatnego przedpłatą rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu. Zamówienia płatne przedpłatą, które nie zostaną opłacone w ciągu 7 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane i nie będą realizowane.
11. Klient może wprowadzić zmiany przed zaksięgowaniem wpłaty na koncie bankowym.
12. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie pod nr telefonów: 605418739 lub 693743827
13. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
14. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Towar sprzedajemy tylko w cenach brutto. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, wycofania wybranych towarów z oferty z powodu ich braku na stanie lub innych przyczyn, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.  
15. Minimalna wartość zamówienia nie może być niższa niż 400 zł. Koszty przesyłki pokrywa sklep.
16. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.  
17. Przesyłki dostarczane są przez kuriera lub pocztą. Nabywca podczas składania zamówienia może wybrać tzw. "Odbiór osobisty" i odebrać zamówione produkty bezpośrednio w siedzibie firmy KAMIOL Barbara Szymanowska ,Szymany 23,19-200 Grajewo.
18. Klient może wybrać następujące formy płatności za złożone zamówienia:
- Za pobraniem - należność pobiera kurier
- Płatności przy odbiorze- należność pobierana podczas odbioru zamówienia w sklepie
- Przedpłata - tradycyjnym przelewem bankowym na konto sklepu na podstawie wystawionej faktury
19. Kupujący składający zamówienie płatne z góry, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 7 dni od daty jego złożenia.
20. Zamówienia płatne przy odbiorze. Kupujący składający zamówienie płatne przy odbiorze w chwili złożenia zamówienia, zobowiązuje się do opłacenia i odbioru zamówionego towaru. Nie odebranie przesyłki płatnej przy odbiorze przez Kupującego traktowane jest jako zwłoka w odbiorze rzeczy sprzedanej (Art. 551 § 1 Kodeksu Cywilnego). Jeżeli kupujący dopuścił się zwłoki z odebraniem rzeczy sprzedanej, sprzedawca może oddać rzecz na przechowanie na koszt i niebezpieczeństwo kupującego. Koszty przechowania pokrywa kupujący. Cena jednej doby przechowania rzeczy sprzedanej nie odebranej z powodu zwłoki kupującego wynosi 10 zł. W przypadku gdy kupujący nie odbierze zamówionego produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu sklep ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży.  
 
W przypadku odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży z powodu nie odebrania rzeczy sprzedanej, przez Kupującego, kupujący zostaje obarczony wyłącznie kosztami przechowywania w/w produktów.

Podstawa prawna:  (Art. 551 § 1 Kodeksu Cywilnego).

21. Zwrot bez podania przyczyny.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient, ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) .Towar nie może nosić znaków używania oraz posiadać oryginalne nienaruszone opakowanie. Należy także zwrócić dowód zakupu-faktura vat.

Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towarów na wskazane przez klienta konto  bankowe w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem. Koszt odesłania towaru przez Klienta nie podlega zwrotowi.

REKLAMACJE

22. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fabryczne lub uszkodzenia powstałe przed sprzedażą lub podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową z krótkim opisem. W takich sytuacjach sklep wymienia towar na nowy lub zwraca równowartość ceny towaru na konto bankowe nabywcy oraz wystawia fakturę korygującą .Jeżeli np.obuwie w czasie użytkowania uległo poważnemu defektowi, prosimy odesłać wadliwe obuwie wraz z opisem uszkodzenia. Po otrzymaniu przesyłki i stwierdzeniu wady wykluczającej naprawę, sklep zwróci równowartość ceny towaru na konto bankowe nabywcy lub odliczy ją przy następnym zamówieniu.

Reklamacje proszę przesyłać na adres sklepu KAMIOL Barbara Szymanowska, Szymany 23,19-200 Grajewo. Tel. 605419739

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Do odsyłanego obuwia należy dołączyć dowód zakupu oraz dokładny opis uszkodzenia.

OCHRONA DANYCH.

23.Założenie Konta w sklepie kamiol.pl lub złożenie zamówienia jednorazowego oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaganych do podjęcia działań związanych z realizacją zamówienia/umowy. Sklep kamiol.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane podane podczas rejestracji, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (z dni 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd miejscowo właściwy.

KAMIOL Barbara Szymanowska zastrzega prawo do wprowadzenia okresowych zmian w powyższym regulaminie.

W przypadku braku akceptacji regulaminu prosimy o nie dokonywanie zakupów w sklepie internetowym www.kamiol.pl


Promocje

Aktualnie brak promocji

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:605418739

Skontaktuj się z naszą infolinią

Newsletter